Ваги підлогові електронні ☑ Ваги електронні ☑

Код товару: DBS-305

0

466 грн.

На складі

..

Код товару: MG-823

0

566 грн.

На складі

..

Код товару: MG-813

0

398 грн.

На складі

..

Код товару: PP1070V0

0

575 грн.

На складі

..

Код товару: DBS-310

0

455 грн.

На складі

..

Код товару: DBS-308 Fantasy

0

466 грн.

На складі

..

Код товару: 103-526

0

605 грн.

На складі

..

Код товару: 308-293

0

605 грн.

На складі

Ваги підлогові електронні  максимальна вага: 150 кг  похибка: 50 г..

Код товару: 104-893

0

560 грн.

На складі

..

Код товару: SCB-965PLANK

0

440 грн.

На складі

..

Код товару: 109-371

0

626 грн.

На складі

..

Код товару: SCB-965WHEAT

0

440 грн.

На складі

..

Код товару: 109-341

0

486 грн.

На складі

..

Код товару: 109-343

0

473 грн.

На складі

..

Код товару: 109-345

0

545 грн.

На складі

..

Код товару: MG-298

0

545 грн.

На складі

..

Код товару: 109-347

0

545 грн.

На складі

..

Код товару: 109-349

0

566 грн.

На складі

..

Код товару: 109-350

0

545 грн.

На складі

..

Код товару: 109-391

0

379 грн.

На складі

..

Ваги підлогові електронні ☑ Ваги електронні ☑

Що таке підлогові ваги й навіщо вони потрібні

Майже кожна людина незалежно від статусу і становища в суспільстві потребує підлогових ваг та інших їхніх різновидів. Цей пристрій створено, щоб визначити вагу людини, а деякі різновиди підходять для продуктів та інших елементів.

Зважування — важливий складник життя всіх без винятку людей. Хтось нехтує процесом, а хтось досить ретельно підходить до цієї справи, обладнюючи свою квартиру або будинок різним агрегатами цієї категорії. Без такої процедури просто не обійтися. Спортсмен, який наполегливо стежить за своїм фізичним станом, просто не може ігнорувати цей чинник. Скидаючи або набираючи кілограми, він має стежити за станом організму та змінами, що супроводжують спортивні навантаження.

Також апарат важливий для людей із хронічними захворюваннями. Усі знають факт: коли хвороба прогресує, організм схильний виснажуватися. Зовнішні ознаки майже всіх захворювань непомітні, адже спочатку ушкоджено сам організм. Тому лікарі рекомендують пильнувати свій фізичний стан, зважуватися щодня, особливо якщо за вами наглядають медики.

Деякі типи продукції можуть запам'ятовувати й відстежувати зміни у вазі. Працює це досить просто. Вбудований комп'ютер фіксує останні дані, порівнюючи їх із дальшими. Це неабияк полегшить використання, позбавить від потреби щоразу записувати покази в блокнот.

Прилади дорогого сегмента можуть замінити навіть особистого дієтолога, даючи поради щодо схуднення та пропонуючи різні дієти. Вони дуже популярні та отримує схвальні відгуки.

Основна класифікація

Класифікувати таку продукцію досить складно з огляду на різноманітну товарну лінійку та широкий асортимент від найпростіших підлогових ваг до найбільш технологічних та інноваційних. Дизайнери роблять девайси зі всілякими принтами. Можна натрапити елегантні леопардові або простенькі однокольорові девайси. Завдяки цьому власник може підкреслити інтер'єр, підкреслити свій вишуканий смак.

Попри це, фахівці й розробники поділяють усі девайси за типами. Вони бувають такі:

  • Побутові.Ця категорія відповідає за найпростіші варіації. Такі хатні помічники не вирізняються особливими функційними якостями. Мають тільки основне призначення. Їх дуже легко використовувати та встановлювати. Обмежують їхнє використання на 160 кілограмах. Мають приємну цінову політику. На сучасному ринку наявні переважно електронні.
  • Діагностичні. Зазвичай їх вважають придатними, щоб використовувати у приватних медичних установах. Крім вимірювання, потрібні ще в багатьох галузях. Можуть обчислювати процентний вміст жиру, це досить важливо для тих, хто схильний до ожиріння. Встановлюють рівень внутрішнього жиру, який обволікає життєво важливі органи та сприяє розвитку серцевих або інших вегетососудинних хвороб. Можна знайти скляні із вбудованою пам'яттю.
  • Для новонароджених. Техніка такого плану просто незамінна, якщо в родині з'явився карапуз. Жоден батько не ризикувати своїм малям. Постійний нагляд за станом дитини — це не тільки практичність, але й заходи, що сприяють збереженню життя на ранніх стадіях розвитку. Найчастіше для діток можна знайти підлогові ваги зі спеціальною чашею. Вона анатомічна й максимально наближено імітує будову дитячого тільця, щоб розмістити його комфортно й безпечно.

Як вибрати й не помилитися

Як вибрати такий предмет — запитання справді складне. Відповісти на нього може тільки сам покупець. Передусім треба розумітися на конструкційних особливостях і визначити, чи відповідають вони потрібним вимогам.

Щодо конструкції, то технічні особливості більшості сучасних моделей підлогових ваг набагато перевершують за якістю екземпляри, які продавали в Радянському Союзі. Тоді на піку були виключно механічні. Зараз цей різновид майже вийшов із моди, поступившись місцем електронним аналогам. Вони практичніші і становлять невелику квадратну скляну плиту з маленьким дисплеєм, що показує цифровий результат. Також багато пристроїв мають такий додатковий елемент структури, як ніжки. Найчастіше їх виготовляють із силікону, щоб не дряпати підлогове покриття, але водночас міцно фіксувати апарат, даючи йому рівновагу та стійкість. Лідером у цій сфері вважають компанію Magio.