Електричні зубні щітки ☑ Іригатори ☑

Код товару: ETB-003DOG

0

678 грн.

На складі

..

Код товару: ETB-101W

0

678 грн.

На складі

..

Код товару: ETB-112W

0

1256 грн.

На складі

..

Код товару: ETB-113W

0

1389 грн.

На складі

..

Код товару: ETB-211B

0

1852 грн.

На складі

..

Код товару: ETB-212CB

0

4235 грн.

На складі

..

Код товару: 101-490

0

2218 грн.

На складі

                            &n..

Код товару: 108-569

0

1546 грн.

На складі

..

Код товару: 108-570

0

1546 грн.

На складі

..

Код товару: 101-817

0

1449 грн.

На складі

                            &n..

Код товару: 108-572

0

2562 грн.

На складі

..

Код товару: 101-818

0

6464 грн.

На складі

..

Код товару: 108-574

0

7278 грн.

На складі

..

Код товару: HX9911/27

0

7278 грн.

На складі

..

Код товару: 108-575

0

12736 грн.

На складі

..

Код товару: 108-576

0

12736 грн.

На складі

..

Код товару: 108-577

0

12736 грн.

На складі

..

Код товару: 308-284

0

1157 грн.

На складі

Електрична зубна щітка  для дорослих  форма: класична (Sonic)  система..

Електричні зубні щітки ☑ Іригатори ☑

Головним інструментом для чищення зубів є зубна щітка, що також діє як масажер ясен. Для кожної сучасної людини — це невіддільний предмет гігієни під час використання зубної пасти або зубного порошку. Виріб дає змогу видаляти залишки їжі разом із нальотом, очищаючи поверхню зубів. У такий спосіб допомагає запобігти утворенню зубного каменю, розвитку карієсу й захворювання ясен.

Якими бувають зубні щітки

З далеких часів своєї появи зубна щітка зазнала великих змін, що особливо стосується конструкції. Сьогодні вона складається з ергономічної ручки й спеціальної робочої частини (плавної головки зі щетинками), які розділені шийкою. Виробники прагнуть до максимального підвищення очисних та інших властивостей. У результаті, сучасні різновиди стають досконалішими й функціональнішими.

Основні різновиди зубних щіток:

 • Класична — механічний різновид для простого й надійного чищення зазвичай з розміщенням пучків у 4 ряди.
 • Монопучкова щітка вирізняється робочою частиною з одним пучком щетини, є допоміжною і призначена для догляду за ортодонтичними або ортопедичними конструкціями.
 • Ортодонтична щітка — розроблена для брекетів, має невелику борозенку в центрі робочої зони, сприяє ретельнішому очищенню пластин.

Окремий різновид зубних щіток — електричні, які за частотою вібрації бувають механічними, звуковими й ультразвуковими. Завдяки електричним імпульсам головка зрушує, забезпечує ефективне очищення з мінімальними зусиллями.

Також виділяються іригатори — особливі стоматологічні прилади для інтенсивного догляду за порожниною рота. Вони здатні за одну процедуру видаляти понад 95% зубного нальоту, тонким пульсувальним струменем подаючи воду для оброблення важкодоступних місць.

Особливий різновид — дитячі зубні щітки

Виробники, безумовно, піклуються про маленьких споживачів і випускають дитячі зубні щітки з огляду на рекомендації сучасної дитячої стоматології. У продажу можна знайти — від силіконових насадок на палець до аналогів дорослих виробів і електричних різновидів. Гарні дитячі моделі поєднують у собі привабливий дизайн, безпечні матеріали, високу якість. Крім того, доповнені футляром для зубної щітки, який забезпечує зручність зберігання й захист умісту.

Серед них примітні електричні прилади з веселими мелодіями й таймером, що показує час до кінця процедури. Вони перетворюють немиле заняття дитини на захопливу, довгоочікувану гру, допомагають привчити до індивідуальної та щоденної гігієни ротової порожнини.

Ступінь жорсткості й призначення

Щоб удало купити зубну щітку і дорослому, і дитині, потрібно знати, як вибирати виріб за ступенем жорсткості. Згідно з відгуками, це один із найважливіших чинників, на який треба звертати увагу. Є три основні ступені: 

 • м'яка (soft),
 • середня (medium),
 • жорстка (hard).

Перший тип підходить у разі підвищеної чутливості зубів і ясен, у разі кровоточивості, для вагітних і жінок, які годують, людей із цукровим діабетом. Другий належить до найпопулярніших, який використовує більша частина дорослого населення, актуальний за умови порівняно здорової ротової порожнини. Третій — жорсткий — орієнтований на курців, прихильників кави, рекомендований у разі підвищеного утворення нальоту.

Крім того, є дуже м'які зубні щітки sensitive, незамінні в разі захворювання ясен і твердих тканин зубів. А також супержорсткі — спеціалізовані пристрої, що ефективно очищають знімні протези, незнімні мостоподібні протези й брекети.

Матеріал виготовлення

Сучасні зубні щітки можуть бути з різною щетиною:

 • натуральною,
 • синтетичною.

Натуральна, яку цінують прихильники екологічної класики, дуже делікатно очищає поверхню зубів, не пошкоджує емалі та не травмує ясен. Але сьогодні використовується рідко через низьку гігієнічність і короткий термін експлуатації. Поширені матеріали для виробництва — нейлон, поліуретан, сетрон. Синтетична мікроструктурна щетина виходить унаслідок нанесення полімерного покриття як мікроворсинки на кожну штучну щетину. 

Хай який за матеріалом буде вибрано виріб, важливо періодично замінювати його на новий — не рідше ніж раз на три місяці. Це пов'язано з тим, що в процесі використання на будь-якій моделі починають з'являтися й розмножуватися бактерії. Вони негативно впливають на м'які тканини, підвищують ризик розвитку карієсу й спричинюють появу неприємного запаху з рота.

Яку зубну щітку можна вибрати в каталозі Smart3D™

Інтернет-магазин Smart3D™ надає широкий асортимент якісної продукції від відомих брендів — ORAL-B, PHILIPS, PECHAM Professional, Xiaomi та інших. Не завдасть клопоту підібрати будь-яку зубну щітку, зокрема:

 • бамбукову — альтернатива виробів із пластиковими ручками, яка приваблює поціновувачів екологічних товарів із біорозкладного матеріалу;
 • чорну — з вугільним напиленням, яке зумовило потужні антибактеріальні властивості;
 • вибілювальну — допомагає повернути природну білину емалі для освітлювального ефекту й чарівної усмішки;
 • дорожню — зручний варіант, що характеризується компактними розмірами, наявністю захисного футляра.

В інтернет-магазині — тільки оригінальні товари високої якості, яку гарантують відомі виробники.